sklep MAZUNA
Skontaktuj się z nami

604423330 bmitruk@kuguart-gold.pl
potrójna grafika
potrójna grafika potrójna grafika
O firmie

Firma Kuguart to firma remontowo wykończeniowa z tradycjami i dużym doświadczeniem oraz uwarunkowaną pozycją na rynku. Na rynku działamy od 2005 roku , przez ten czas zapracowaliśmy sobie na zaufanie naszych klientów na terenie całej Polski. Każde zlecenie traktujemy jako bardzo ważne dla nas wyzwanie stanowiące możliwość rozwoju i doskonalenia. Do wszystkich klientów podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem dbając o zaspokojenie indywidualnych potrzeb oraz jakości powierzanych nam zadań. Jesteśmy firmą posiadającą wykwalifikowany zespół pracowników i profesjonalny sprzęt mogący sprostać najbardziej wymagającym działaniom.

Przedmiotem działalności firmy Kuguart są kompleksowe usługi remontowe. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Leszkowic stale zwiększającą swoje możliwości działań na rynku remontowo wykończeniowym. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z trudnymi materiałami wykończeniowymi z najwyższej jakościowo półki.

Firma Kuguart w zakresie nowoczesnych remontów wnętrz pomaga inwestorom w doborze odpowiednich technologii, rozwiązań przestrzennych i materiałowych. W ofercie posiadamy możliwość pełnych wizualizacji 3D wykonywanych usług oraz zapewniamy naszym klientom szczegółowe kosztorysy , obsługę logistyczną prowadzonych inwestycji oraz nadzór i pośrednictwo w dostarczaniu wszelkich potrzebnych materiałów od stanu surowego pod klucz.

Od 2016 roku Firma Kuguart zainwestowała swój czas i energię w pozyskanie nowych możliwości rozwoju dla firmy biorąc udział w Projekcie Unijnym w ramach działania Lokalnych strategi LGD” Doliną Wieprza i Leśnym Szlakiem” ( miejsce na dokładne opisanie operacji )

Wynikiem tego działania i wsparcia ze środków Unijnych Firma Kuguart rozbudowała siedzibę o profesjonalną wzorcownię i stolarnię jak również nabyła innowacyjną wielkoformatową obrabiarkę numeryczną Firmy Plot Electronics. Pozwoli to firmie na wprowadzenie na rynek i realizację nowoczesnych paneli ażurowych oraz ciekawych rozwiązań systemowych do aranżacji wnętrz. Działania te w znacznym stopniu podniosły naszą konkurencyjność na rynku mogąc sprostać najbardziej wyczekiwanym wymaganiom naszych klientów wśród których są designerzy, architekci i dekoratorzy wnętrz.

Dzięki temu firma powiększyła swoje możliwości o nowe usługi i asortyment.

O firmie
Kuguart